Jean de La Fontaine: Fables choises. Válogatott mesék. Fordította Radnóti Miklós. Kétnyelvű Remekművek 3. Bp., [1943], Franklin. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, ex libris-szel. Első kiadás.