Hevesi Sándor: Elzevir. Történet egy antikváriusboltból 3 felvonásban. Műkedvelők Színháza. Bp., é.n.[1928], Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző által dedikált.