1926 az Új Idők teljes évfolyama, két kötetbe kötve, későbbi sérült vá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/288/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~27/1926-az-Uj-Idok-teljes-evfolyama-ket-kotetbe-kotve-kesobbi-serult-vaszonkotesben-egy~II1513910
1513910
12771
288
Printed Materials
Beschreibung: 1926 az Új Idők teljes évfolyama, két kötetbe kötve, későbbi sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban
: tánczos_gábor