Drucksachen

Zahl der Lose: 324

1688 Der in Römische Hofen ausgekleidete Ungarische Libertiner. Oder des Glorwürdigsten Erz-Hauses oesterreich festgesetztes Souverain- und Erbrecht im Königreich Ungarn, hiányokkal, vágott,
12668.

Rufpreis:
8 000 HUF
1751 Pozsony, Országgyűlési értesítő
12669.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
1769 Bányai László (?-?) apostoli protonotárius, esztergomi kanonok Nagyszombatban nyomtatott hirdetménye a szentév kapcsán, benne XIV. Kelemen Inscrutabili divinae sapientiae kezdetű enciklikájának szövegével az 1770. évi szentév kihirdetéséről, Szerdahelyi Gábor (1742-1813) esztergomi érseki helynökségi irodaigazgató, későbbi besztercebányai püspök ellenjegyzésével, foltos, a hajtások mentén sérülésekkel, rányomott papírfelzetes viaszpecséttel, 92×60 cm
12670.

1769 Bányai László (?-?) apostoli protonotárius, esztergomi kanonok Nagyszombatban nyomtatott hirdetménye a szentév kapcsán, benne XIV. Kelemen "Inscrutabili divinae sapientiae" kezdetű enciklikájának szövegével az 1770. évi szentév kihirdetéséről, Szerdahelyi Gábor (1742-1813) esztergomi érseki helynökségi irodaigazgató, későbbi besztercebányai püspök ellenjegyzésével, foltos, a hajtások mentén sérülésekkel, rányomott papírfelzetes viaszpecséttel, 92×60 cm

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm
12671.

Rufpreis:
8 000 HUF
1820 Magyaróvár, a gazdasági intézet szabályzata, latin nyelven, 4 p.
12672.

Rufpreis:
1 200 HUF
22
12673.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1850-1900 Erotikus litográfia, könyvillusztráció, paszpartuban, hajtásnyommal, egyik sarkán kis hiánnyal, 17x21 cm
12674.

Rufpreis:
4 000 HUF
12675.

Rufpreis:
8 000 HUF
12676.

Rufpreis:
8 000 HUF
12677.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1859 3 db litho szentkép, az egyik kissé szakadt, 10x6,5 cm
12678.

Rufpreis:
1 000 HUF
15
1862 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama. 8 szám egybekötve, nem lapszámozás szerinti sorrendben. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
12679.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF