15005.
287. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Lakatos Ottó: Arad története II. kötet. Arad, 1881, Szerzői kiadás. Gyulai István-ny., 274+3 p.+1 térképmelléklet Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, néhol ceruzás aláhúzásokkal, a térképmelléklet szakadt.