15004.
287. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Karl Baedeker: Paris und Umgebung. Handbuch für Reisende. Lipcse, 1923, Karl Baedeker, 428+60 p. 19. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, számos kihajtható térképpel és alaprajzzal. Párizs útikönyv német nyelven. Jó állapotban. / Paris tourist guide in German language, in good condition.