15489.
287. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 200 HUF
Dr. Schaffer X. Ferenc: Általános geológia. Fordította Pappné Dr. Balogh Margit. Az eredetivel összhasonlította, kiegészítette és függelékkel ellátta: Dr. Papp Károly. Bp., 1919, Magyar Természettudományi Társulat, XV+707 p. Kiadói félvászon kötésben, a borítója és gerince kopottas, sérült, kissé laza fűzéssel, de belül jó állapotban van.