Camille Flammarion: A világ vége. Fordította: Kenedi Géza. Budapest, 1894, Légárdy Testvérek. Átkötött félvászon kötés, 387 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. A gerince sérült. A borítója kopott. Néhol foltos.