Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Bp., é.n., Franklin Társulat.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/287/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~100032/Ugo-Maraldi-Az-agyutol-a-halalsugarig-Bp-en--Franklin-Tarsulat-Kiadoi-aranyozott-fe~II1338117
1338117
15337
287
900
Books: Military
Rufpreis:
900 HUF 2,43 EUR , 2,65 USD
Beschreibung: Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Bp., é.n., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
: vörös_iván