Obrecht, Georg: Discursus bellico-politicus ... in quo quomodo adversus Turcicum tyrannum bellum commode geri possit, quam felicissime ostenditur. / Politisch Bedecken und Discurs. / Constitutio von nothwendiger und nützlicher Anstellung eines aerarii sancti. S. l., 1617, s. n. Három munka egybekötve, bőr kötésben, helyenként foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.
Tomaschek, Eduard, Freiherr von: Geschichte des K.K.Dragoner-Regiments No. 8 Generallieutenant und Feidmarschall Raimund Graf von Montecuccoli, Reichsfürst und Herzog von Melfi, von dessen Errichtung 1617 bis zum Jahre 1888.
Nach Feld-Acten und sonstigen Original-Quellen des K.K. Kriegs-Archives verfasst.
Wien, 1899. Verlag des Regiments. 777p. + 5t.
Későbbi félvászon kötésben, német nyelven, Biai Föglein István grafikus tulajdonosi névebírásával. / In German language, later half-linen binding. 777p. + 5t.
Mikár Zsigmond: Honvéd-névkönyv. Az 1848/49-diki honvédseregnek 1890-benmég életben volt tagjairól. B., 1891, Pesti Könyvnyomda-Részvénytársaság. Kötés nélkül, kopottas állapotban.
Landauer Béla: A nagy esztendő. Egy haditudosító naplójából 1914-1915. Bp., 1915, "Élet"-Kiadás. Első kiadás. Kiadói fűzött papírkötés, megviselt állapotban, a borító foltos, szakadt, a gerince sérült, hiányos, a kötése kissé sérült, pár lap foltos.
18 db Haditechnika Fiataloknak füzet (Páncélosok és páncétörők, A tüzes ágyúgolyóbistól az atomgránátig, Óriásrakéták, Páncélban a gyalogság, Tüzes nyilak az égbolton, Jelzések az éterben, Nincs akadály, Lézerek a haditechnikában, Repülés repülőtér nélkül, Gázveszély, sugárveszély, Háború a kozmoszban, Harc minden hullámhosszon, Hogyan lehetek pilóta?, A harcban éjszaka is látni kell, Szovjet űrhajózás, Tájékozódás a vizen, a levegőben, és a komoszban, Űrrepülés, Ég és föld között. Bp., 1973-1980, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói tűzött papírkötés. Jó állapotban.
Dr. S. Hart-Dr. R. Hart: A Waffen-SS fegyverei és harceljárásai. Fordította Halmai Péter. 20. századi hadtörténet. Bp., 1999, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Várnai Zseni: Katonafiamnak. A bevezetőt írta Révész Béla. Bp., 1919, Népszava könyvkereskedés kiadása. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól.
Katonai könyvkiadás Magyarországon 1945-1965. Bibliográfia. (Szerk. Herendi Károly, Székely Árpád.)
Bp. 1967, Zrínyi K. 299 l. Megjelent 2000 példányban! Kiadói műbőr kötésben.