15360.
287. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Finta József: Tervek, gondok, gondolatok. Mai építészetünk. Budapest, 1979, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói picit szakadt, picit kopott papírborítóban.