Bánfi jelzéssel: Vitorlások Badacsonynál. Olaj, karton, keretben, 23×3... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/285/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~100001/Banfi-jelzessel-Vitorlasok-Badacsonynal-Olaj-karton-keretben-23C39733-cm~II1464217
1464217
10015
285
Beschreibung: Bánfi jelzéssel: Vitorlások Badacsonynál. Olaj, karton, keretben, 23×33 cm
: vörös_iván