Bánfi jelzéssel: Tanya gémeskúttal. Olaj, karton, fa keretben, 28x36 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/285/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~100001/Banfi-jelzessel-Tanya-gemeskuttal-Olaj-karton-fa-keretben-28x36-cm~II1493827
1493827
10016
285
Beschreibung: Bánfi jelzéssel: Tanya gémeskúttal. Olaj, karton, fa keretben, 28x36 cm
: vörös_iván