13349.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Heller Ágost: A physika története a XIX. században. I-II. Budapest, 1891-1902, Királyi Magyar Természettudományos Társulat, 574+488 p. Kiadói egészvászon borítóban. Jó állapotban.