13350.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia Sexualis különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Fordította: Dr. S.K.M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő. II. javított kiadás. Modern egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel,