13463.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
H. W. Loon: Nézz körül a földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Budapest, 1938, Dante. Kiadói egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, némileg sérült kötéssel.