Dr. Kisfaludy Pál: A rák felismerése és kezelése Bp., 1940, Novák Rudo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Wissenschaft-und-Technik~36/Dr-Kisfaludy-Pal-A-rak-felismerese-es-kezelese-Bp-1940-Novak-Rudolf-Kiadoi-kopottas-egC3~II1334586
1334586
13464
284
Books: Science and technology
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Dr. Kisfaludy Pál: A rák felismerése és kezelése Bp., 1940, Novák Rudolf. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
: ttg