13503.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., é.n., Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.