13502.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 000 HUF
Dr. Kurt Floericke: Wisent und Elch. Stuttgart, 1930, Kosmos. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült fűzéssel, egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, német nyelven. / Linen-binding, the binding is little bit damaged, in german language.