Riedl Frigyes: Arany János. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~41/Riedl-Frigyes-Arany-Janos-Budapest-1920-Pallas-Irodalmi-es-Nyomdai-Rt-Negyedik-reszben-atd~II1427718
1427718
13891
284
Rufpreis:
1 800 HUF 4,86 EUR , 5,29 USD
Beschreibung: Riedl Frigyes: Arany János. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik, részben átdolgozott kiadás. Korabeli félvászon kötés, kopottas borítóval.
: vörös_iván
Katalognummer: