Dr. Badics Ferenc: Gaál József élete és munkái. Budapest, 1881, Aigner... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~41/Dr-Badics-Ferenc-Gaal-Jozsef-elete-es-munkai-Budapest-1881-Aigner-Lajos-Atkotott-felv~II1426880
1426880
13893
284
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Dr. Badics Ferenc: Gaál József élete és munkái. Budapest, 1881, Aigner Lajos. Átkötött félvászon kötés, kopottas, viseltes borítóval, foltos.
: vörös_iván