8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Bibliai lexikon I-II. Segédkönyv a Biblia tanulmányozásához. Szerk.: Czeglédy Sándor, Hamar István, D. Dr. Kállay Kálmán. 160 képpel. Budapest, 1931, Sylvester. Egyetlen kiadás. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, az első kötet gerince kissé viseltes, sérült, de ezt leszámítva jó állapotban.