Az ó és újszövetségi szentírás a vulgata szerint, figyelemmel az eredeti szövegre Káldi György fordítása nyomán jegyzetekkel átdolgozva. III. kötet. Bp., 1910, Szent-István-Társulat. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.