Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp., é.n., Kir. Magyar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~31/Balla-Antal-A-legujabb-kor-gazdasagtortenete-Bp-en-Kir-Magyar-Egyetemi-Nyomda-Kiadoi-~II1474941
1474941
13117
284
Books: History
Beschreibung: Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp., é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas egészvászon.
: tánczos_gábor