A tizenhármak bűnpere. Sajtó alá rendezte Lengyel Zoltán és Landler Jenő. Bp., 1904. Légrády Testvérek. XXIV+490 p. A kötet az 1904-es általános vasutassztrájk vezetői ellen indított per anyagát tartalmazza. Kiadói, gerincén kissé sérült egészvászon-kötésben.