Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 101

Gvadányi József: A világnak közönséges históriája. 1. köt. Pozsony, 1796, Wéber Simon. Megviselt kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13052.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Szalay László: Magyarország története. I-II. (Egybekötve.) Lipcse, 1852, Geibel Károly, 310+419 p. Első kiadás. Korabeli, aranyozott gerincű félbőrkötésben, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal, a második részből pár lap kijár (103-106 p.), a hátsó szennylapon bejegyzések, kissé laza fűzéssel.
13053.

Rufpreis:
8 000 HUF
13054.

Rufpreis:
2 400 HUF
Történelmi arcképcsarnok az ifjúság és a nép számára. Bp.,1909, Dolinay Gyula Hírlap-és Könyvkiadó Vállalata. Kiadói javított gerincű aranyozott, szecessziós egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
13055.

Rufpreis:
1 000 HUF
Horváth Mihály: A magyarok története rövid előadásban. Pest, 1868, Heckenast Gusztáv, 596 p. Korabeli félbőr kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlapon névbejegyzéssel, a könyben aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
13056.

Rufpreis:
4 000 HUF
Machiavelli, [Nicolaus Florentinus] Miklós Értekezések Titus Livius Romai történetek X. első könyve fölött. Magyarította Pados János. Pest, 1862. Lauffer és Stolp. XVI l. 1 sztl. lev. 517p. Félvászon kötésben, az eredeti címlap felhasználásával
13057.

Rufpreis:
2 000 HUF
Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825. Bp., 1910. Franklin. XV.+552 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
13058.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Abonyi Árpád: A történelem hősei. Bp., é.n. Athenaeum. 114p. Festett, kissé laza egészvászon kötésben.
13059.

Rufpreis:
3 000 HUF
Magyarság őstörténete. Szerk.: Ligeti Lajos. Bp., 1948, Budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter-Tudományegyetem Bölcsészeti Kar Magyarságtudományi Intézet-Franklin-Társulat Magyar Irodami Intézet és Könyvnyomda. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, viseltes borítóval, viseltes gerinccel, sérült kötéssel, ceruzás aláhúzásokkal.
13060.

Rufpreis:
1 000 HUF
13061.

Rufpreis:
1 200 HUF
Faragó Miksa: A Kossuth-bankók kora. A szabadságharc pénzügyei. Előszót írt hozzá Dr. Báró Madarassy-Beck Gyula. Bp., é.n. (1912), Nyugat Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója szakadt, az elülső borítója leszakadt, pár lap elvált a kötéstől.
13062.

Rufpreis:
3 000 HUF
Római világ. Emlékkönyv a magyar tanárok olaszországi tanulmányútjáról. Csengeri János és Geréb József közreműködésével szerkesztette Pasteiner Gyula. Bp., 1899, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas, kissé sérült gerincű, kissé foltos egészvászon kötésben, Gottermayer N.-féle kötés.
13063.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: