Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825.
Bp., 1910. Franklin. XV... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~31/Grunwald-Bela-A-regi-Magyarorszag-1711-1825--Bp-1910-Franklin-XVplus552-p-Kiadoi-egeszva~II1473906
1473906
13058
284
3800
Books: History
Rufpreis:
3 800 HUF 10,27 EUR , 11,18 USD
Beschreibung: Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825.
Bp., 1910. Franklin. XV.+552 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
: moldován_péter