Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 149

Dr. A. Otto: Die Hohe Tatra nebst den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkaprathen. Griebens Reisehürer 47. Berlin, 1914, Albert Goldschmidt. Kiadói kissé kopottas egészvászon, térképmelléklettekkel, német nyelven./ Linen-binding, a little bit worn and spotty, with maps, in german language.
13734.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hanns Barth: Tirol und Voralberg. Praktischer Reiseführer. Griebens Reisehürer 67. Berlin, 1913-1914, Albert Goldschmidt. Kiadói kissé kopottas egészvászon, térképmelléklettekkel, német nyelven./ Linen-binding, a little bit worn and spotty, with maps, in german language.
13735.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gróf Vay Péter: Amerikai naplókivonatok, úti jegyzetek, levéltöredékek. Bp., 1910, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13736.

Rufpreis:
2 400 HUF
Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere. 1913 DDSG. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13737.

Rufpreis:
2 400 HUF
Le Danube de Passau a La Mer Noire 1913. DDSG. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13738.

Rufpreis:
2 400 HUF
The Danube. A Duna. Budapest, én., Magyar Királyi Folyam-és Tengerhajózási Rt, 146 p.+ 2 térképmelléklettel. Kiadói papírkötés. Angol nyelven. / Paperbinding, in english language. Megviselt állapotban.
13739.

Rufpreis:
4 000 HUF
Lengyel Géza: Balkán. Szerbek, muzulmánok és más balkániak. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13740.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Baróti Judit: Belváros. Die Innenstadt. Inner Town. Budapesti Photographiák. Budapest, 1993, Századvég. Kiadói kemény papírkötés, fekete-fehér fotókkal, magyar, angol és német nyelven. Jó állapotban.
13741.

Rufpreis:
1 800 HUF
13742.

Rufpreis:
2 000 HUF
13743.

Rufpreis:
1 800 HUF
Illustrierter führer von Abbazia, Fiume, Lussinpiccolo. Woerls Reisehandbücher. Leipzig, é.n., Woerls Reisebücher-Verlag. 8. kiadás. Kiadói papírkötés, picit szakadt gerinccel, fekete-fehér képekkel, és három kihajtható térképpel, német nyelven./ Paperbinding, in german language, a little bit raunchy.
13744.

Illustrierter führer von Abbazia, Fiume, Lussinpiccolo. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n., Woerl's Reisebücher-Verlag. 8. kiadás. Kiadói papírkötés, picit szakadt gerinccel, fekete-fehér képekkel, és három kihajtható térképpel, német nyelven./ Paperbinding, in german language, a little bit raunchy.

Rufpreis:
2 000 HUF
Illustrierter führer durch Venedig. Woerls Reisehandbücher. Leipzig, é.n. , Woerls Reisebücher-Verlag. 13. kiadás. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képekkel, és egy kihajtható térképpel, német nyelven./ Paperbinding, in german language.
13745.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF