https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 423

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1746 Heilige Fidelis von Sigmaringen, szentkép, 12x7 cm
13272.

cca 1746 Heilige Fidelis von Sigmaringen, szentkép, 12x7 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
2
1835 A Jelenkor c. újság 18. száma benne I. Ferenc király halálhíréről szóló tudósítással
13273.

1835 A Jelenkor c. újság 18. száma benne I. Ferenc király halálhíréről szóló tudósítással

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
1
1837 a Honművész 57. száma, kis sérüléssel
13274.

1837 a Honművész 57. száma, kis sérüléssel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1850 Császári nyiltparancs jogügyletek illetéke tárgyában. Fénymásolat lefűzve 47p.
13275.

1850 Császári nyiltparancs jogügyletek illetéke tárgyában. Fénymásolat lefűzve 47p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1850 Székesfehérvár, Lóvevés Magyarországban. A cs. és kir. hadügyminisztérium pótlékzó bizottmányának felhívása a katonai célú lóvizsgálatokkal kapcsolatban 40×26 cm
13276.

1850 Székesfehérvár, Lóvevés Magyarországban. A cs. és kir. hadügyminisztérium pótlékzó bizottmányának felhívása a katonai célú lóvizsgálatokkal kapcsolatban 40×26 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
19
1853 Teherhordó lovak vásárlása Magyarországban. A magyarországi cs. és kir. katonai parancsnokság által kiadott hirdetmény, 36×24 cm
13277.

1853 Teherhordó lovak vásárlása Magyarországban. A magyarországi cs. és kir. katonai parancsnokság által kiadott hirdetmény, 36×24 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
7
1856 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
13278.

1856 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1856-1861 Vegyes újság tétel: Amtsblatt zur Wiener Zeitung(Nr.276, 281), Amts- und Intelligenzblatt zum Siebenbüprger Boten(Nr.240), Bukurester Deutsche Zeitung(Nr.8, 9)
13279.

1856-1861 Vegyes újság tétel: Amtsblatt zur Wiener Zeitung(Nr.276, 281), Amts- und Intelligenzblatt zum Siebenbüprger Boten(Nr.240), Bukurester Deutsche Zeitung(Nr.8, 9)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1858 Csengery Antal: Budapesti szemle. IV. kötet, XI,XII,XIII,XIV füzetek. Pest, 1858, Herz János ny. Korabeli félvászon kötés, megviselt állapotban, kissé viseltes, kopottas borítóval, gerinccel, az elülső kötéstábla belsején könyvtári címkével, tulajdonosi bejegyzéssel a címlapon, foltos, egy kihajtható térképpel: Al Dunai Szirtes vonal. Baziástól Turnu Szeverinig. Pest, 1858, Haske és Társa. Fametszet, papír, 19x24 cm.
13280.

1858 Csengery Antal: Budapesti szemle. IV. kötet, XI,XII,XIII,XIV füzetek. Pest, 1858, Herz János ny. Korabeli félvászon kötés, megviselt állapotban, kissé viseltes, kopottas borítóval, gerinccel, az elülső kötéstábla belsején könyvtári címkével, tulajdonosi bejegyzéssel a címlapon, foltos, egy kihajtható térképpel: Al Dunai Szirtes vonal. Baziástól Turnu Szeverinig. Pest, 1858, Haske és Társa. Fametszet, papír, 19x24 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1860 Sopron, Seltenhoffer harangöntő és tűzoltószergyár árjegyzék hirdetménye magyarul és németül 31x45 cm
13281.

cca 1860 Sopron, Seltenhoffer harangöntő és tűzoltószergyár árjegyzék hirdetménye magyarul és németül 31x45 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
5
cca 1880-1910 Munkácsy Mihály: Két család, fénynyomat, 19x23 cm
13282.

cca 1880-1910 Munkácsy Mihály: Két család, fénynyomat, 19x23 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
2
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 43. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal.
13283.

1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 43. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer:
Hier können Sie folgen, welches Los im Raum ausgerufen wird. Sie können lizitieren auf der Seite des Loses.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse