Drucksachen

Zahl der Lose: 423

1896 Vasárnapi újság, 3 db, ragasztószalaggal megerősítve
13296.

Rufpreis:
1 000 HUF
1898 Német nyelvű mini tárcanaptár bőr kötéssel
13297.

Rufpreis:
2 000 HUF
1898 Batthyány László gróf és Coreth Mária Terézia grófnő esküvői hirdetménye, megviselt állapotban
13298.

Rufpreis:
1 200 HUF
1897 Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: Budapesti Hírlap 1897. szeptember 25,,26., XVII. évf., 267.,268 számok. Magyar Estilap 1897. szeptember 25., IV. évf. 217 szám., változó, töbnyire szakadozott állapotban.
13299.

Rufpreis:
1 000 HUF
1898 Köpcsényi Várszínház plakátja, német nyelven, megviselt állapotban, 23x19 cm.
13300.

Rufpreis:
1 200 HUF
1898 Köpcsényi Várszínház plakátja, magyar és német nyelven, megviselt állapotban, 24x19 cm.
13301.

Rufpreis:
1 200 HUF
13302.

Rufpreis:
3 000 HUF
1899 a Meggendorfers Humoristische Blätter 38. kötete, München - Eßlingen, Verlag von J. F. Schreiber. Teljes évfolyam, szecessziós, részben színes karikatúrákkal, félvászon kötésben, jó állapotban.
13303.

1899 a Meggendorfer's Humoristische Blätter 38. kötete, München - Eßlingen, Verlag von J. F. Schreiber. Teljes évfolyam, szecessziós, részben színes karikatúrákkal, félvászon kötésben, jó állapotban.

Rufpreis:
3 000 HUF
1900-1905 Szombathelyi egyházmegyei körlevélek,( 1900 I-XI; 1901 I-VII,IX-X; 1902 I-XI, 1903 I-XI, XIII, XII; 1904 I-IX, 1905 I-V.), Szombathely, Egyházmegyei nyomda, korabeli kopottas félvászon kötés, változó állapotban, többnyire foltos állapotban.
13304.

Rufpreis:
1 200 HUF
Nagy-Küküllő, II. évf. 48. szám, 1900. december 2., Szerk.: Gyöngyössy István, Segesvár, Betegh Pál, kissé viseltes, szakadozott, foltos állapotban.
13305.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nagy-Küküllő, II. évf. 35. szám, 1900. szeptember 2., Szerk.: Gyöngyössy István, Segesvár, Betegh Pál, kissé viseltes, szakadozott, foltos állapotban, a címoldal alján ceruzás firkával.
13306.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nagy-Küküllő, II. évf. 43. szám, 1900. október 28., Szerk.: Gyöngyössy István, Segesvár, Betegh Pál, kissé viseltes, szakadozott állapotban.
13307.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF