11087. 281. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
6 darabos Zsolnay virágmintás tányér készlet, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 25 cm + 1 db Zsolnay virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 26 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván