Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 21

Amerikai Egyesült Államok 1926. Paramount Pictures - Adolph Zukor / Famous Players - Lasky Corporation 1911-1926. Fifteenth Anniversary Br emlékérem. Szign.: Kilenyi (38mm) T:2,2- ü., ph., patina USA 1926. Paramount Pictures - Adolph Zukor / Famous Players - Lasky Corporation 1911-1926. Fifteenth Anniversary commemorative Br medallion. Sign.: Kilenyi (38mm) C:XF,VF ding, edge error, patina
30833.

Amerikai Egyesült Államok 1926. "Paramount Pictures - Adolph Zukor / Famous Players - Lasky Corporation 1911-1926. Fifteenth Anniversary" Br emlékérem. Szign.: Kilenyi (38mm) T:2,2- ü., ph., patina USA 1926. "Paramount Pictures - Adolph Zukor / Famous Players - Lasky Corporation 1911-1926. Fifteenth Anniversary" commemorative Br medallion. Sign.: Kilenyi (38mm) C:XF,VF ding, edge error, patina

Rufpreis:
5 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1983-1986. A Challenger küldetései Br emlékérem sorozat az egyes küldetések jelvényeivel (10xklf) lezárt, sérült műanyag tokban T:1 USA 1983-1986. Missions of the Orbiter Challenger Br commemorative medallion set (10xdiff) in damaged plastic case C:UNC
30834.

Amerikai Egyesült Államok 1983-1986. "A Challenger küldetései" Br emlékérem sorozat az egyes küldetések jelvényeivel (10xklf) lezárt, sérült műanyag tokban T:1 USA 1983-1986. "Missions of the Orbiter Challenger" Br commemorative medallion set (10xdiff) in damaged plastic case C:UNC

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
Amerikai Egyesült Államok 2011. A Szabadság szobor 125 éves évfordulójára aranyozott, kristálybetétes Cu emlékérem (40mm) T:PP felületi karc USA 2011. For the 125th Anniversary of the Liberty Statue gold plated Cu commemorative medal with crystal inlay (40mm) C:PP surface scratch
30835.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ausztrália ~1970. James Cook kapitány utazásai - Partraszállás Tierra del Fuego-nál - Cook, Banks, Solander és Parkinson a nagy kabinban aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (20,6g/0.925/39mm) T:PP ujjlenyomat, kis k.  Australia ~1970. The Voyages of Captain James Cook - Landfall at Tierra del Fuego - Cook, Banks, Solander and Parkinson gilt Ag commemorative medal, marked at the edge (20,6g/0.925/39mm) T:PP fingerprint, small scratch
30836.

Ausztrália ~1970. "James Cook kapitány utazásai - Partraszállás Tierra del Fuego-nál - Cook, Banks, Solander és Parkinson a nagy kabinban" aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (20,6g/0.925/39mm) T:PP ujjlenyomat, kis k. Australia ~1970. "The Voyages of Captain James Cook - Landfall at Tierra del Fuego - Cook, Banks, Solander and Parkinson" gilt Ag commemorative medal, marked at the edge (20,6g/0.925/39mm) T:PP fingerprint, small scratch

Rufpreis:
3 000 HUF
Ausztria 1932. ÖTC - Österreichischer Touring-Club Cu autóplakett (75x50mm) T:2 hajlított, lyukasztott  Austria 1932. ÖTC - Österreichischer Touring-Club Cu car plaque (75x50mm) C:XF curved, three holes for hanging purposes
30837.

Ausztria 1932. " ÖTC - Österreichischer Touring-Club" Cu autóplakett (75x50mm) T:2 hajlított, lyukasztott Austria 1932. " ÖTC - Österreichischer Touring-Club" Cu car plaque (75x50mm) C:XF curved, three holes for hanging purposes

Rufpreis:
1 200 HUF
Bulgária 1974. Filmfesztivál Br plakett eredeti dísztokban. Szign.: B.N. (110x108mm) T:2 Bulgaria 1974. Film Festival Br plaque in original case. Sign: B.N. (110x108mm) C:XF
30838.

Bulgária 1974. "Filmfesztivál" Br plakett eredeti dísztokban. Szign.: B.N. (110x108mm) T:2 Bulgaria 1974. "Film Festival" Br plaque in original case. Sign: B.N. (110x108mm) C:XF

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Csehszlovákia 1962. Zsolnai Közlekedéstudományi Egyetem Br emlékérem, eredeti tokban. VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA. Szign.: BR (72mm) T:2 Czechslovakia 1962.University of Transport, Zilina Br commemorative medallion in original case. VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA. Sign.: BR (72mm) C:XF
30839.

Csehszlovákia 1962. "Zsolnai Közlekedéstudományi Egyetem" Br emlékérem, eredeti tokban. "VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA". Szign.: BR (72mm) T:2 Czechslovakia 1962."University of Transport, Zilina" Br commemorative medallion in original case. "VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA". Sign.: BR (72mm) C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF
Csehszlovákia 1971. Klement Gottwald 1896-1953 Br emlékérem nem saját dísztokban (50mm) T:2 Czechoslovakia 1971. Klement Gottwald 1896-1953 Br commemorativ medal in not its own case (50mm) C:XF
30840.

Csehszlovákia 1971. "Klement Gottwald 1896-1953" Br emlékérem nem saját dísztokban (50mm) T:2 Czechoslovakia 1971. "Klement Gottwald 1896-1953" Br commemorativ medal in not its own case (50mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
30841.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jugoszlávia 1983. Tito Ag emlékérem eredeti tokban (11g/0.925/30mm) T:2 (PP) Yugoslavia 1983. Tito Ag medallion in original case (11g/0.925/30mm) C:XF (PP)
30842.

Jugoszlávia 1983. "Tito" Ag emlékérem eredeti tokban (11g/0.925/30mm) T:2 (PP) Yugoslavia 1983. "Tito" Ag medallion in original case (11g/0.925/30mm) C:XF (PP)

Rufpreis:
2 400 HUF
Kína DN Kínai császárok portréi (6xklf) fém emlékérem díszdobozban T:2 China ND Portraits of the Chinese Emperors (6xdiff) metal commemorativ medals in original case C:XF
30843.

Kína DN "Kínai császárok portréi" (6xklf) fém emlékérem díszdobozban T:2 China ND "Portraits of the Chinese Emperors" (6xdiff) metal commemorativ medals in original case C:XF

Rufpreis:
1 600 HUF
Lengyelország 1976. 150 éves a Varsói Műszaki Egyetem Br plakett eredeti, kissé foltos, dísztokban. POLITECHNIKA WARSZAWSKA (60,5x66mm) T:1-,2 Poland 1976. 150th Warsaw University of Technology Br plaque in original, somewhat spotted, in original case. POLITECHNIKA WARSZAWSKA (60,5x66mm) C:AU,XF
30844.

Lengyelország 1976. "150 éves a Varsói Műszaki Egyetem" Br plakett eredeti, kissé foltos, dísztokban. "POLITECHNIKA WARSZAWSKA" (60,5x66mm) T:1-,2 Poland 1976. "150th Warsaw University of Technology" Br plaque in original, somewhat spotted, in original case. "POLITECHNIKA WARSZAWSKA" (60,5x66mm) C:AU,XF

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF