Bücher: Wissenschaften

Zahl der Lose: 138

13267.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Földtani Közlöny. Havi folyóirat. kiadja a Magyarhoni Földtani Társulat. szerk: Pálfy Mór. Teljes évfolyam korabeli félvászon kötésben. Sok színes kihajtható melléklettel: 528p. + 10 tábla. több nagyméretű kihajtható melléklet: Budapest III: főgyűjtőcsatornájának helyszínrajza; A Duna-Tisza közének agrogeológiai térképe; Palics környékének agrogeológiai térképe, Az Alduna geológiai térképe a hajózási akadályok átnézetével; Kétnyelvű. magyar-német. Szép állapotban. Bilingiual German-Hungrian geological magazine. Full year with large fold out tables. In half-linen binding.
13268.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
13269.

Rufpreis:
6 000 HUF
Környezetvédelmi Lexikon I-II. Szerk.: Láng István. Budapest, 1993, Akadémiai Kiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13270.

Rufpreis:
1 000 HUF
Közgazdasági Lexikon I-III. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1898-1901, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói dúsan aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, egyébként jó állapotban.
13271.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Magyar Tudóslexikon A-tól Zs-ig. Szerk.: Nagy Ferenc. Budapest, 1998, BETTER, MTESZ, OMIKK. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13272.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Fodor György: Mértékegység-kislexikon. Budapest, 1971, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, volt könyvtári példány. Jó állapotban.
13273.

Rufpreis:
800 HUF
Szociológiai lexikon. Szerk.: Raymond Boudon, Philippe Besnard, Mohamed Cherkaoui, Bernard-Pierre Lécuyer. Fordította: Balla Katalin, Kovács Tímea, Saly Noémi. Budapest, 1998, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13274.

Rufpreis:
1 400 HUF
Norbert Sillamy: Pszichológiai lexikon. Fordította: Moussong-Kovács Erzsébet, Csaba Emese, Dobó Judit. Budapest, 1997, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13275.

Rufpreis:
1 200 HUF
The Art of Patek Philippe. 300 legendary watches. Geneva, [1989], Habsburg Feldman Auctions. Árverési katalógus számos érdekes technikai részlettel, angol és japán nyelven, két kötetben. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13276.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
13277.

Rufpreis:
2 400 HUF
Neurológiai szótár. Összeáll.: Kalmár Sándor, Kalmár Patrícia. Kecskemét, 2007, Kalm-R. Bt. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13278.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF