Magyar Tudóslexikon A-tól Zs-ig. Szerk.: Nagy Ferenc. Budapest, 1998, BETTER, MTESZ, OMIKK. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papírkötés. Jó állapotban.