13606.
279. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
Ki - kicsoda? Kortársak lexikona. Budapest, é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói aranyozott egészvászonkötés, megviselt állapotban, a borítója kopott, a gerince és a kötése sérült, az első két lap kijár.