13605.
279. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
A legujabb kor lexikona. 1919-1932. (Életrajzi adatok). Szerk. Rátky Zoltán, és Strazimir Oszkár. Budapest, 1932, A Legujabb Kor Lexikona Kiadása. Kiadói félbőr kötés, kopottas borítóval, kopottas, némileg sérült gerinccel, pár lap némileg szakadozott, egy lap kijár.