Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 102

13040.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Jancsó Benedek: A román nemzeti törekvések története és jelenlegi állapota. 1-2. köt. Bp., 1896-1899, Lampel Róbert. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13041.

Rufpreis:
6 000 HUF
László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Bp., 1944, Magyar Élet (Népkönyvtár 4.). Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13042.

Rufpreis:
4 000 HUF
1894 Századok. XVIII. évfolyam. Szerk.: Szilágyi Sándor. Budapest, 1894, Magyar Történelmi Társulat, 962 p. Modern félvászon kötés. Jó állapotban.
13043.

Rufpreis:
1 800 HUF
13044.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Alfred Rambaud: Oroszország története eredetétől kezdve 1884-ig Fordította Laukó Albert I-II. kötet. Bp., 1890, MTA, VIII+432+446 p. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
13045.

Rufpreis:
6 000 HUF
13046.

Rufpreis:
2 400 HUF
Sebestyén Gyula: Az Árpádok története. Budapest, 1905, Franklin Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötésben
13047.

Rufpreis:
4 000 HUF
Szabó István: A magyarság életrajza. Magyar Történelmi Társulat könyvei VIII. Budapest, é.n. (1941), Magyar Történelmi Társulat. Kiadó félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, a javítás jegyzékben tollal bejegyzések, de ezeket leszámítva jó állapotban.
13048.

Rufpreis:
1 000 HUF
13049.

Rufpreis:
5 000 HUF
Sebess Dénes dr.: Új Románia földbirtokpolitikája Erdélyben. Budapest, 1921, Hornyánszky Viktor. Az eredeti papír borító hibátlan, a későbbi átkötés fedőborító hiányzik
13050.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szász Zsombor: Erdély Romániában. Népkisebbségi tanulmány. Budapest, 1927, Grill-féle udv. Könyvkereskedés. Félvászon kötésben
13051.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF