Sebestyén Gyula: Az Árpádok története. Budapest, 1905, Franklin Társul... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/279/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~31/Sebestyen-Gyula-Az-Arpadok-tortenete-Budapest-1905-Franklin-Tarsulat-Kopottas-kiadoi-egC3~II1433621
1433621
13047
279
Books: History
Beschreibung: Sebestyén Gyula: Az Árpádok története. Budapest, 1905, Franklin Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötésben
: vörös_iván