Lengyel Géza: Annyi baj legyen. (Nicsevo.) Hadifogoly riport regény. Bp., 1931, Fortuna ny. 238 p. Dedikált példány. A szerző beragasztott, aláírt fényképével. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.