Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 331

Arany János: Kisebb költeményei I-II. Budapest, 1894, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós kék egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, 357+436 p. A borítója kopott. A gerince kopottas, viseltes. A második kötet kötése sérült, a könyvtest két részre szétesik és az egyik darab kijár a borítóból. A kötetek tartalomjegyzékébe ceruzával bele írtak.
13620.

Rufpreis:
4 000 HUF
13621.

Rufpreis:
3 000 HUF
13622.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nyirő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
13623.

Rufpreis:
2 000 HUF
Fekete István: Gyeplő Nélkül, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner) Kiadása, Budapest, 1947, 234 oldal. Első Kiadás! Állapot: A borító szélei kopottak.
13624.

Rufpreis:
5 000 HUF
13625.

Rufpreis:
4 000 HUF
Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet I-IV. Bp., 1903-11, Franklin. Korabeli viseltes félvászonkötésben. A kötés minden kötetnél laza, az védőlapok a könyvtest mentén, hosszanti irányban felszakadozottak.
13626.

Rufpreis:
6 000 HUF
13627.

Rufpreis:
8 000 HUF
Dante Alighieri: La Divina Commedia. Illustrata da Gustavo Doré. Milano, 1889, Edoardo Sonzogno. Javított egészvászon kötés, megviselt állapotban.
13628.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Szabó Dezső: Segítség! I-III. 250 példányból a 248. számozott, és aláírt példány. Budapest, É.N., Genius Kiadás. Kopottas kiadói egészvászon kötésben. 362+311+304 p. A I. kötet gerince sérült.
13629.

Rufpreis:
5 000 HUF
13630.

Rufpreis:
5 000 HUF
Podmaniczky Frigyes: Apály és dagály. Napló-töredékek. Pest, 1867, Lauffer Vilmos. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
13631.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF