Szabó Dezső: Segítség! I-III. 250 példányból a 248. számozott, és aláírt példány. Budapest, É.N., Genius Kiadás. Kopottas kiadói egészvászon kötésben. 362+311+304 p. A I. kötet gerince sérült.