Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 45

Románia 1981-1986. Bélyegkiállítás 3db klf emlékérem T:2  Romania 1981-1986. Philatelic exhibition 3xdiff medallions C:XF
30938.

Románia 1981-1986. "Bélyegkiállítás" 3db klf emlékérem T:2 Romania 1981-1986. "Philatelic exhibition" 3xdiff medallions C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Románia DN II. János Pál pápa (2x) aranyozott és ezüstözött emlékérmek (70mm) T:2 Romania ND Pope John Paul II (2x) gilt and silver plated medallions (70mm) C:XF
30939.

Románia DN "II. János Pál pápa" (2x) aranyozott és ezüstözött emlékérmek (70mm) T:2 Romania ND "Pope John Paul II" (2x) gilt and silver plated medallions (70mm) C:XF

Rufpreis:
800 HUF
Szovjetunió DN Szárazföldi csapatok kétoldalas, aranyozott fém érem (70mm) + Ukrajna DN Kijev Vlagyimir emlékmű kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (62mm) T:2 Soviet Union ND Ground troops two-sided, gilt medallion (70mm) + Ukraine ND Kiev Prince Vladimir Monument two-sided, silver-plated medallion (72mm) C:XF
30940.

Szovjetunió DN "Szárazföldi csapatok" kétoldalas, aranyozott fém érem (70mm) + Ukrajna DN "Kijev Vlagyimir emlékmű" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (62mm) T:2 Soviet Union ND "Ground troops" two-sided, gilt medallion (70mm) + Ukraine ND "Kiev Prince Vladimir Monument" two-sided, silver-plated medallion (72mm) C:XF

Rufpreis:
1 200 HUF
Szovjetunió DN Moszkvai Szerszámgépgyár Br emlékérem (70mm) T:2 Soviet Union ND Moscow Machine-Tool Plant Br commemorative medal (70mm) C:XF
30941.

Szovjetunió DN "Moszkvai Szerszámgépgyár" Br emlékérem (70mm) T:2 Soviet Union ND "Moscow Machine-Tool Plant" Br commemorative medal (70mm) C:XF

Rufpreis:
800 HUF
Szovjetunió DN Andrej Rubljov Múzeum Br emlékérem dísztokban (60mm) T:2 Soviet Union ND Commemorating Andrey Rublyov Museum of Old Russian Art Br commemorative medal in case (60mm) C:XF
30942.

Szovjetunió DN "Andrej Rubljov Múzeum" Br emlékérem dísztokban (60mm) T:2 Soviet Union ND "Commemorating Andrey Rublyov Museum of Old Russian Art" Br commemorative medal in case (60mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Vatikán 1925. XI. Piusz Pápa ezüstözött fém medál (26mm) T:2 Vatican 1925. Pope Pius XI silver plated medallion (26mm) C:XF
30943.

Vatikán 1925. "XI. Piusz Pápa" ezüstözött fém medál (26mm) T:2 Vatican 1925. "Pope Pius XI" silver plated medallion (26mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Vatikán DN II. János Pál / Béke veletek! fém emlékérem (35mm) T:2 (PP) Vatican ND John Paul II / Pax vobiscum (Peace be with you) metal commemorative medallion (35mm) C:XF (PP)
30944.

Vatikán DN "II. János Pál / Béke veletek!" fém emlékérem (35mm) T:2 (PP) Vatican ND "John Paul II / Pax vobiscum (Peace be with you)" metal commemorative medallion (35mm) C:XF (PP)

Rufpreis:
800 HUF
1969. Európa / Belgium jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40mm) T:2- (PP) ph. 1969. Europe / Belgium Ag commemorative medallion (20g/0.999/40mm) C:VF (PP) edge errors
30945.

1969. "Európa / Belgium" jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40mm) T:2- (PP) ph. 1969. "Europe / Belgium" Ag commemorative medallion (20g/0.999/40mm) C:VF (PP) edge errors

Rufpreis:
1 000 HUF
DN Irgalmas szamaritánus Br plakett jelzés nélkül (55x65mm) T:2 ND The good Samaritan Br plaque witout mark (55x56m) C:XF
30946.

DN "Irgalmas szamaritánus" Br plakett jelzés nélkül (55x65mm) T:2 ND "The good Samaritan" Br plaque witout mark (55x56m) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF