Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 45

Németország DN Gross-Bieberau im Odenwald Ag emlékérem (19,85g/0.986/35mm) T:2(PP) Germany ND Gross-Bieberau im Odenwald Ag commemorative coin (19,85g/0.986/35mm) C:XF(PP)
30926.

Németország DN "Gross-Bieberau im Odenwald" Ag emlékérem (19,85g/0.986/35mm) T:2(PP) Germany ND "Gross-Bieberau im Odenwald" Ag commemorative coin (19,85g/0.986/35mm) C:XF(PP)

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Olaszország 1971. Nemzeti Egység Fesztivál ezüstözött fém emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Emilio Pagani (50mm) T:2 szennyezett tok Italy 1971. Festival Nazionale Unita silver plated metal medallion in original case. Sign.: Emilio Pagani (50mm) C:XF dirty case
30927.

Olaszország 1971. "Nemzeti Egység Fesztivál" ezüstözött fém emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Emilio Pagani (50mm) T:2 szennyezett tok Italy 1971. "Festival Nazionale Unita" silver plated metal medallion in original case. Sign.: Emilio Pagani (50mm) C:XF dirty case

Rufpreis:
800 HUF
Olaszország 1984. 25 éves a Velencei Kézműves Szövetség jelzett Ag emlékérem (25,02g/0.800/39mm) T:1-  Italy 1984. COOP. ARTIGIANA DI GARANZIA DELLAPROVINCIA DI VENEZIA - NEL VENTICINQUESIMO hallmarked Ag commemorative medallion (25,02g/0.800/39mm) C:AU
30928.

Olaszország 1984. "25 éves a Velencei Kézműves Szövetség" jelzett Ag emlékérem (25,02g/0.800/39mm) T:1- Italy 1984. "COOP. ARTIGIANA DI GARANZIA DELLAPROVINCIA DI VENEZIA - NEL VENTICINQUESIMO" hallmarked Ag commemorative medallion (25,02g/0.800/39mm) C:AU

Rufpreis:
3 000 HUF
Portugália DN Portugál Kézilabda Szövetség Br emlékérem eredeti dísztokban, peremen számozott (69mm) + aranyozott, zománcozott fém kitűző T:1- Portugal ND Portuguese Handball Federation Br commemorative medallion in original case, numbered on the edge (69mm) + gilt, enamelled metal pin C:AU
30929.

Portugália DN "Portugál Kézilabda Szövetség" Br emlékérem eredeti dísztokban, peremen számozott (69mm) + aranyozott, zománcozott fém kitűző T:1- Portugal ND "Portuguese Handball Federation" Br commemorative medallion in original case, numbered on the edge (69mm) + gilt, enamelled metal pin C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Románia ~1930-1940. Iparostanonciskolai Ipari Kiállítás, Nagyvárad Br emlékérem (30mm) T:2 Romania ~1930-1940. Industrial Exhibition of Apprenticeship School, Oradea Br commemorative medallion (30mm) C:XF
30930.

Románia ~1930-1940. "Iparostanonciskolai Ipari Kiállítás, Nagyvárad" Br emlékérem (30mm) T:2 Romania ~1930-1940. "Industrial Exhibition of Apprenticeship School, Oradea" Br commemorative medallion (30mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Románia 1932. A Hivatalos Közlöny 100 éves fém emlékplakett. Szign.: CRG (50x70mm) T:2 Romania 1932. 100th Anniversary - The Official Gazette metal plaque. 1832 MONITORUL OFICIAL 1932 / SUB DOMNIA M S REGELUI CAROL II LA 8 DECEMBRIE 1932 SAU IMPLINIT 100 ANI DELA APARITIA PRIMULUI ZIAR OFICIAL ROMANESCSI S A INAUGURAT PALATUL REINOITAL MONITORULUI OFICIAL SI IMPRIMERIILOR STATULUI Sign.: CRG (50x70mm) C:XF
30931.

Románia 1932. "A Hivatalos Közlöny 100 éves" fém emlékplakett. Szign.: CRG (50x70mm) T:2 Romania 1932. "100th Anniversary - The Official Gazette " metal plaque. "1832 MONITORUL OFICIAL 1932 / SUB DOMNIA M S REGELUI CAROL II LA 8 DECEMBRIE 1932 SAU IMPLINIT 100 ANI DELA APARITIA PRIMULUI ZIAR OFICIAL ROMANESCSI S A INAUGURAT PALATUL REINOITAL "MONITORULUI OFICIAL SI IMPRIMERIILOR STATULUI" Sign.: CRG (50x70mm) C:XF

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Románia 1973-1983. Filatélia 6db klf emlékérem T:2  Romania 1973-1983. Philately 6xdiff medallions C:XF
30932.

Románia 1973-1983. "Filatélia" 6db klf emlékérem T:2 Romania 1973-1983. "Philately" 6xdiff medallions C:XF

Rufpreis:
1 200 HUF
Románia 1978-1984. Bélyegkiállítás Brassó 3db klf emlékérem és plakett T:2 Romania 1978-1984. Philatelic exhibition Brasov 3xdiff medallion and plaques C:XF
30933.

Románia 1978-1984. "Bélyegkiállítás Brassó" 3db klf emlékérem és plakett T:2 Romania 1978-1984. "Philatelic exhibition Brasov" 3xdiff medallion and plaques C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Románia 1978-1986. Filatélia 4db klf emlékérem T:1-,2  Romania 1978-1986. Philately 4xdiff medallions C:AU,XF
30934.

Románia 1978-1986. "Filatélia" 4db klf emlékérem T:1-,2 Romania 1978-1986. "Philately" 4xdiff medallions C:AU,XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Románia 1978-1986. Futball 4db klf emlékérem T:2  Romania 1973-1983. Football 4xdiff medallions C:XF
30935.

Románia 1978-1986. "Futball" 4db klf emlékérem T:2 Romania 1973-1983. "Football" 4xdiff medallions C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Románia 1979-1983. Bélyegkiállítás 3db klf emlékérem és plakett T:2 Romania 1979-1983. Philatelic exhibition 3xdiff medallions and plaque C:XF
30936.

Románia 1979-1983. "Bélyegkiállítás" 3db klf emlékérem és plakett T:2 Romania 1979-1983. "Philatelic exhibition" 3xdiff medallions and plaque C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Románia 1980-1986. Bélyegkiállítás 4db klf emlékérem T:2  Romania 1980-1986. Philatelic exhibition 4xdiff medallions C:XF
30937.

Románia 1980-1986. "Bélyegkiállítás" 4db klf emlékérem T:2 Romania 1980-1986. "Philatelic exhibition" 4xdiff medallions C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF