14022.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó félvászonkötésben.