14023.
255. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
De Kruif, Paul: Bacillusvadászok. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.