Bücher: Religion

Zahl der Lose: 20

Szauter Antal és Warga Ferencz (szerk.): Népnevelők Kalauza: Kerületi tanfelügyelők, igazgatók, hitelemzők, néptanodai oktatók, nevelők ... összes barátainak használatára írt évkönyv / Több tanférfiú s ügybarát közreműködése mellett szerkesztették és kiadták - - Másodikévi folyam. Pécsett, 1863, Nyomatott a Lyceumi Könyvnyomdában. Kiadói egészvászon kötésben, kis szakadással.
14116.

Rufpreis:
1 800 HUF
Brisits Frigyes (szerk.): Maradj velünk, Uram! A magyar rendőr imádságos könyve. Budapest, 1935, Korda R.T. Kopottas egészvászon kötésben.
14117.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tisztelet oltárja melyet Hetedik Pius római pápa Ő Szentségének halhatatlanságára, s a szenvedésekben, és a francia fogságban kimutatott, keresztény kegyességének, s állhatatosságának örökösítésére, a Magyar Hazában felállított Deáky Gedeon református prédikátor. Pozsony, 1815, Snischek Károly Gáspár betűivel. Kartonált kötés, jó állapotban.
14118.

Rufpreis:
8 000 HUF
14119.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
1991 A Szentatya Magyarországon. Rengeteg képpel illusztrált könyv. 120p.
14120.

Rufpreis:
1 000 HUF
14121.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
14122.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szent Irás, vagy is az Ó Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I. kötet. Posonyban, 1835. Belnay örökösei. 918+(5)p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben.
14123.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF