Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/255/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Religion~600039/Tompa-Mihaly-Olajag-Elmelkedesek-fohaszok-es-imak-Holgyek-szamara-Pest-1871-Heckena~II1144501
1144501
14122
255
Books: Religion
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára. Pest, 1871, Heckenast. Kopottas,kissé szakadt dombornyomott kiadói egészvászon kötésben.
: ttg