Bücher: Religion

Zahl der Lose: 20

C. Jinarajadasa. Teozóifiai könyvtár. Bp., 1913, Zeidler testvérek k. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Ritka kötet.
14104.

Rufpreis:
2 400 HUF
Dr. Ackerl János: A lourdesi Boldogasszony vagy kinek van igaza? A lourdesi Boldogasszony tiszteletének védelmére. Második javított magyar kiadás. Győr, 1985, Győregyházmegye Könyvnyomdája. Félvsázon kötés, belül néhány lap javítva, egyébként jó állapotban.
14105.

Rufpreis:
1 000 HUF
Das Vater Unser in zehn Betrachtungen von Dr. Cölestin Wolfsgruber. Mit 9 Stahlstichen nach den bekannten führichschen Zeichnungen. Wien, 1879, Verlag von Heinrich Kirsch. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, jó állapotban / full linen binding, good condition
14106.

Das Vater Unser in zehn Betrachtungen von Dr. Cölestin Wolfsgruber. Mit 9 Stahlstichen nach den bekannten führich'schen Zeichnungen. Wien, 1879, Verlag von Heinrich Kirsch. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, jó állapotban / full linen binding, good condition

Rufpreis:
1 000 HUF
Manuale ordinandorum usibus cleri junioris et neo-sacerdotum. Strigonii, 1860, Horák. Félvászon kötésben.
14107.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tárkányi Béla: Vezércsillag az üdv elnyerésére. Imakönyv a kathol. nőnem használatára. Pest, 1869, Heckenast Gusztáv. Az első néhány oldal javított.
14108.

Rufpreis:
1 000 HUF
Az Egyház szentjei. Szerkeszti Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott, kissé foltos egészvászon-kötésben.
14109.

Rufpreis:
2 000 HUF
Puszta Sándor: Levelek Anonymához. Bp., 1941, Szent István Társulat. 234 p. Kiadói papírkötésben.
14110.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fabiola vagy a katakombák egyháza Wiseman Miklós bibornok és westminsteri érsektől. Ő Eminentiája engedelmével fordítá Holló Mihály, prépost, fóthi alesperes és plebános. Nyomatott Herz Jánosnál. Bp., 1856, Szent István Társulat. Első magyar nyelvű kiadás. Későbbi félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
14111.

Rufpreis:
3 000 HUF
14112.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
14113.

Rufpreis:
1 400 HUF
Fejér György: Pest szabad királyi városa fő templomában tartatott beszédek. Negyedik rész. Budán, 1811, Trattner Mátyásnál. Sérült, hiányos korabeli félbőrkötésben.
14114.

Rufpreis:
2 000 HUF
A párizsi hóráskönyv. A Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára Ant. 76. jelzetű 1510-ben készült könyvének hasonmás kiadása, a kísérőtanulmányt írta: Csapodi Csaba. Bp., 1985, Helikon. Velúrkötésben, papír védőtokkal, jó állapotban.
14115.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF