Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 39

Claude Augé: Larousse pour tous. Nouveau Dictionnaire Encyclopedie. I.-II. Paris, 1905. Larousse. Félbőr kötésben, sok illusztrációval, jó állapotban / In Half leather binding in condition.
14124.

Rufpreis:
3 000 HUF
von Horthy, Nicolaus: Ein Leben für Ungarn. Bonn, 1953, Athenäum-Verlag. Illusztrációkkal, térképmellékletekkel. Kicsit kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /  In linen binding with a bit worn out spine, otherwise in good condition.
14125.

Rufpreis:
3 000 HUF
Joseph Victor von Scheffel. Der Trompeter von Säckingen. Stuttgart, 1881, Adolf Bonz & Co. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
14126.

Rufpreis:
1 200 HUF
14127.

Rufpreis:
2 000 HUF
14128.

Rufpreis:
2 000 HUF
14129.

Rufpreis:
2 000 HUF
14130.

Rufpreis:
2 000 HUF
14131.

Rufpreis:
1 600 HUF
14132.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ludwig Börne: Gesammelte Schriften VII-VIII. Neue vollständige Ausgabe. Frankfurt, 1862, Verlag der Börneschen Schriften. 409+296 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
14133.

Rufpreis:
2 000 HUF
14134.

Rufpreis:
1 800 HUF
Emilio Marco de Saint-Hilaire: Storia popolare aneddotica e pittoresca di Napoleone e della granda armata. Torino, 1844, Stabilimento Tipografico Fontana. Korabeli aranyozott, kopottas félbőrkötésben.
14135.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF