https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 24

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A mérges golfozó, Hinz&Kunst kézi készítésű német fém szobor, jelzett, m: 16,5 cm
11041.

A mérges golfozó, Hinz&Kunst kézi készítésű német fém szobor, jelzett, m: 16,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
1
Héra József (1976- ): Virág, fehér márvány, gránit talapzaton, jelzett, m: 47,5 cm
11042.

Héra József (1976- ): Virág, fehér márvány, gránit talapzaton, jelzett, m: 47,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
EUR
,
111,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Héra József (1976- ): Rügy alakú kitörőforma, vörös mészkő, jelzett, m: 15,5 cm
11043.

Héra József (1976- ): Rügy alakú kitörőforma, vörös mészkő, jelzett, m: 15,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Héra József (1976- ): Angyal, fehér márvány, jelzett, m: 17 cm
11044.

Héra József (1976- ): Angyal, fehér márvány, jelzett, m: 17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Héra József (1976- ): Angyal, fehér márvány, jelzett, m: 17,5 cm
11045.

Héra József (1976- ): Angyal, fehér márvány, jelzett, m: 17,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
EUR
,
70,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Héra József (1976- ): Fészkelő galamb, fehér márvány, jelzett, m: 13,5 cm
11046.

Héra József (1976- ): Fészkelő galamb, fehér márvány, jelzett, m: 13,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
EUR
,
64,71
USD
Zahl der Gebote:
0
W. F. jelzéssel: Férfi portré, keményfa, 20×25,5 cm
11047.

W. F. jelzéssel: Férfi portré, keményfa, 20×25,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Robert jelzéssel: Háromalakos bronz szobor. Építész, festő, szobrász, mögöttük ledőlt talpazat. / Bronze statue with figures of architecture, painting and sculptor 17 cm
11048.

Robert jelzéssel: Háromalakos bronz szobor. Építész, festő, szobrász, mögöttük ledőlt talpazat. / Bronze statue with figures of architecture, painting and sculptor 17 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Pénznyelő szivarozó ole-puffer bulldog, festett vas, újszerű állapotban, m:20 cm/ Foundry iron cast english ole puffer cigar bulldog advertising mechanical bank
11049.

Pénznyelő szivarozó " ole-puffer" bulldog, festett vas, újszerű állapotban, m:20 cm/ Foundry iron cast english ole puffer cigar bulldog advertising mechanical bank

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Bartha jelzéssel: Vázsonyi Vilmos. Bronzírózott gipsz, m:26 cm
11050.

Bartha jelzéssel: Vázsonyi Vilmos. Bronzírózott gipsz, m:26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Csillag István (1881-1968): Dr. German Tibor 1930(Bajor Gizi férje). Bronz plakett, fa keretben, jelzett, 23x18 cm
11051.

Csillag István (1881-1968): Dr. German Tibor 1930(Bajor Gizi férje). Bronz plakett, fa keretben, jelzett, 23x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Pisilő kisfiú szobor, réz és ón,jelzés nélkül, 8x10cm
11052.

Pisilő kisfiú szobor, réz és ón,jelzés nélkül, 8x10cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse